ikonka šipky nahoru

O nás

Jsme výrobce a dodavatel interiérových dveří a zárubní na zakázku.

Jsme menší rodinná firma s týmem kvalitních řemeslníků. Používáme moderní výrobní technologie a materiály. Práci se dřevem se věnujeme již desítky let.

PROTIPOŽÁRNÍ OCHRANA

Samozřejmostí našich výrobků je certifikovaná odolnost proti ohni a kouři. K výrobě dveří jsme se dostali přes práci v hasičně, uvědomujeme si proto, jejich důležitost, a věnujeme jejich kvalitě velkou pozornost. Naše dveře splňují protipožární normy. Díky tomu, vás dveře při požáru ochrání, a budete vy i váš majetek v bezpečí, než k vám dorazí pomoc.  

PORADENSTVÍ

Nabízíme také konzultace a pomoc s výběrem správných dveří.

PRO KOHO JSOU NAŠE SLUŽBY

Dodáváme interiérové dveře do kanceláří firem, pro úřady a instituce.
Výjimkou však nejsou ani realizace v soukromých interiérech domů a bytů.

NAŠE REFERENCE

Okresní soud Cheb, Sportovní hala Ostrava – Dubina, AXIS Ostrava, Okresní soud Frýdek Místek, BRENO Praha, TESCO Plzeň, Provozní hala MRÓZEK Třinec, Ingelrsoll Rand Dobříš, ÚPMD Praha – Podolí, DURA Kopřivnice, FLEXI Ostrava, BAUMAX Olomouc, Společenské centrum Střelnice Turnov, Autobusové nádraží Frýdek Místek, Hala SIEMENS Trutnov, Národní Divadlo Praha, Nemocnice Jičín, GDX Ostrava, RINGIER Ostrava, Datart Jihlava, Poliklinika Česká Třebová, Divadlo Jezerka Praha, Van Gansewinkel Ostrava – Bartovice, FNaP Ostrava – Poruba, Byty Ovocný trh Praha, Gigasport Karviná, TESCO Valašské Meziříčí, Všeobecná Fakultní Nemocnice Praha, ZŠ Vrané u Prahy, PPL Ostrava – Svinov, Areál Fortell Lanškroun, Obecní úřad Jablůňkov, Fakulta Stavební Ostrava – Poruba, Národní památník Na Vítkové Praha, Radioterapetická klinika FN Ostrava, Prologis Řačany, Bytový dům Na Rybníčku Opava, Obecní dům Opava, GE Money Ostrava.

VŠECHNY REALIZACE KONTAKTUJTE NÁS

JAK PRACUJEME

Zaměření

Prostor pro budoucí dveře si před realizací zaměřujeme sami a přebíráme tak na sebe zodpovědnost za bezproblémovou montáž. Vy máte vše bez práce, bez starostí a ušetříte čas.

Výroba interiérových dveří na míru

Interiérové dveře vyrábíme na zakázku podle vašich potřeb a představ. Vybírat si může z rozličných materiálů a dekorů podle vašich požadavků na vzhled i finance

Doprava

Máme vlastní dopravu. Nemusíte se bát, vše pečlivě zajistíme pro převoz. Dopravou se dveře nepoškodí.

Montáž

Kvalitně provedená montáž rozhoduje o výsledku celé realizace. O montáž se u nás starají řemeslníci s praxí a zkušenostmi.